Пирин Бл се събуди и удари дубъла на ЦСКА 1948

0
pirin tsska 1948

Пирин Благоевград записа първа победа в контролите, след като се наложи с 3:1 над втория отбор на ЦСКА 1948.
Орлетата поведоха в резулатата в 26-та минута след добра атака отдясно, като Запро Динев центрира добре, Йосков овладя и отбеляза от воле.
В 30-та минута отново Йосков и Динев комбинираха отлично, като удар на последния не можа да намери вратата.
Богдан Коваленко вкара красив гол с глава в 34-та минута, отново след центриране от дясно на Запро Динев, правейки резултата 0:2.
Йосков не сгреши сам срещу вратаря в 37-та минута за 0:3, след като се възползва от грешка в отбраната на ЦСКА 1948.
Втората част започна отново с предимство за зелените. Станислав Костов подаде на Мутафов на празна врата, но крилото пропусна да отбележи в 52-та минута.
В 72-та отново Костов се освободи хубаво от отбраната в червено, но вратарят на домакините изби удара му в корнер.
В 81-та минута Ласков бе изгонен с директен червен картон за задържане на противник, като от произлезлия пряк свободен удар домакините върнаха едно попадение. Точен бе Слави Зарков.