Пирин и Дунав с равенство в Благоевград

0
pirin otbor
- -

Пирин и Дунав Русе не се победиха и завършиха наравно 1:1 на стадион „Христо Ботев“ в Благоевград в мач от 14-ия кръг на Втора лига.

„Орлетата“ вече са в серия от три мача без победа, но въпреки това остават лидери в класирането с 31 точки. „Драконите“ пък заемат деветата позиция с 20.

Дунав излезе напред в резултата в 49-ата минута, когато точен бе Джонатан Нсоде. Пирин успя да изравни в 61-вата след добра атака и гол на Запро Динев.

В 85-ата минута гостите от Русе останаха с десет души на терена, след като Елисе Су получи втори жълт и респективно червен картон.

От Дунав изразиха претенции за съдийството през второто полувреме, като определиха нарушението за червения картон за „несъществуващо“.