0
pirin otbor
- -

Предвожданият от Владимир Димитров – Капело тим на Струмска слава препъна фаворита Пирин в Благоевград, в среща от втория кръг на Втора лига.Срещата започна с едноминутно мълчание в памет на незабравимия треньор и футболист на орлетата Йордан Самоковлийски,който почина миналата неделя.bat dana

Двата тима завършиха с равенство 1:1 помежду си този двубой.Дочакините натиснаха здраво в началото и изпуснаха куп положения. Те удариха и две груди чрез Йосков и Суда. След половин час игра гостите получиха дузпа,но вратарят на Пирин Красимир Костов отрази блестящо удара на Георги Янев от бялата точка.

Гостите от Радомир поведоха в резултата след попадение на Борислав Николов с глава, който бе точен в 56-ата минута на мача.

Валентин Йосков пък изравни за домакините в 68-ата минута с добавка отблизо. Домакините изпълниха цели 12 ъглови удра,срещу само един за Славата,но и това не им помогна.

След този двубой Пирин е трети с 4 точки от два мача, докато отборът от Радомир спечели първа точка за сезона, след като в първия кръг загуби от Беласица.