Пирин Рз удари Ираклис в контрола

0
n 58717
- -

ВК Пирин (Разлог) записа нова престижна победа в контролите преди новия сезон. Волейболистите на Мирослав Живков се наложиха над Ираклис (Солун) с 3:1 (25:27, 25:22, 25:19, 25:22) в последната от серията контроли в зала „Септември“. Двубоите са част от подготовката на отборите за Суперлигата.
В първия мач, тимът, воден от Мирослав Живков надигра Миньор (Перник) с 4:1 гейма. В събота пък Монтана победи Пирин с 3:1 гейма. Междувременно отборът от Северозапада също игра с Ираклис в Разлог, като отстъпиха на гърците с 2:3 гейма, а в тайбрека загубиха драматично с 13:15.
На 3-ти и 4-ти октомври за Пирин Разлог предстои участие в традиционния турнир „Борис Гюдеров“ заедно с домакините, Левски и ЦСКА.