Рилецо удари дубъла на ЦСКА-София

0
- -

Отборът на Рилски спортист продължава подготовката си за новия сезон. Момчетата на Людмил Киров се изправиха срещу дубъла на ЦСКА – София и успяха да спечелят проверката на стадион „Искър“ с 2:1.

Попаденията за домакините бяха дело на Стефан Неделчев в 29 минута и на Николай Манчевски в 54 минута, а двама от юношите на клуба направиха неофициален дебют – Денис Зашев и Теодор Христов.В предишната контрола „скиорите“ надиграха един от най-силните отбори в групата през миналата година ФК Кюстендил и то на „Осогово“, като отново Стефан Неделчев бе автор на гола.

За тима от Самоков предстои нова проверка след седмица, като съперник е тима на изпадналият от Втора лига през миналия сезон тим на Марек.