Роналдо не спира да бележи в Саудитска Арабия(ВИДЕО)

0
- -

Ал Насър се класира за полуфиналите в турнира за кралската купа на шампионите в Саудитска Арабия, след като победи Ал Шабаб с 5:2.

На стадион „Крал Фад“ пред близо 60 000 души Ал Шабаб пропусна дузпа чрез Яник Ферейра Караско в 15-ата минута. Две минути след това Ал Насър поведе с гол на Секо Фофана.Карлуш Жуниор изравни в 24-ата минута, но до почивката Ал Насър вкара нови два гола.В 28-ата минута Отавио комбинира със Садио Мане и сенегалецът порази вратата на домакините, а в добавеното време на полувремето се разписа Абдулрахман Гариб след асистенция на Марсело Брозович.

През втората част попаденията продължиха да валят. Кристиано Роналдо вкара своя гол №44 през календарната година в 74-ата минута след пас на Отавио.В 90-ата минута Хатан Бахрами се разписа за Ал Шабаб, но в 6-ата минута на добавеното време Мане намери Мохамед Маран и той вкара пети гол за Ал Насър.

В друг мач от турнира Ал Хилал победи убедително Ал Таавон с 3:0 с голове на Мичел, Александър Митрович и Малком. Напред в турнира продължава и Ал Халеей, който надви Абха с 2:1 като гост.

Пацо Тигъра с нова победа и суха мрежа в Румъния(ВИДЕО)