Розите с класика срещу баските от Куклен(СНИМКИ)

0
rozova dolina
- -

ФК „Розова долина“ „наказа“ с класическия резултат 3:0 гостуващия тим на „Атлетик“ /Куклен/ в 11-ия кръг на първенството на Трета лига – Югоизточна група. В края на първото полувреме Пламен Тенев реализира красиво попадение и домакините поведоха в срещата. Автор на втория гол стана младият състезател на „Розите“ Даниел Стефанов. Дебютният му гол за състава на Казанлък на стадион „Севтополис“ дойде в 59-та минута, а крайното 3:0 оформи опитният Венцислав Иванов в 15 минути преди края.
Тази седмица „Розите“ ще играят още един двубой, но не от първенството, а във втория предварителен кръг на Купа „България“. На 13 октомври, неделя на казанлъшкия стадион „Севтополис“ ще гостува втородивизионният „Струмска слава 1927 “ /Радомир/. Мачът е от 15:00 часа.