0
krumovgrad
Снимка: facebook.com/FCKrumovgrad
- -

Крумовград отстъпи с 0:1 на втородивизионния руски Шинник в контролна среща, провела се в Турция.

120 секунди след началото футболист на руснаците излезе сам срещу Благой Макенджиев, който обаче се справи безупречно със ситуацията, а и бе маркирана засада.

В 32-ата минута Мариян Тонев стреля силно от фал, но право в ръцете на вратаря.

В 40-ата минута Жак Пехливанов шутира от дистанция, но малко над напречната греда.

Секунди след това Влади Узунов засече с глава центриране от корнер, но Филиппов улови.

В началните минути на втората част, след центриране от фал, футболист на Шинник се откъсна от защитата на Крумовград и засече с крак кълбото в мрежата. Попадението обаче бе отменено заради засада.

Шинник поведе в 53-ата минута Шинник получи правото да изпълнява дузпа, след като техен футболист бе спънат в наказателното поле на родния тим. Зинков бе точен от бялата точка за 0:1.

В края Шинник можеше да стигне и до второ попадение, след като Соколов засече от опасна близост центриране отдясно, но в аут.

Крумовград: 21. Благой Макенджиев, 13. Джеферсон Манерес, 4. Димитър Пиргов, 71. Цветелин Радев, 98. Венцислав Богданов, 99. Жак Пехливанов, 23. Владислав Узунов, 22. Бисер Бонев, 77. Калоян Стефанов, 7. Китан Василев, 87. Мариян Тонев.

Шинник: 47. Филиппов, 13. Семенов, 17. Покидьшев, 95. Петрунин, 97. Хитяев, 32. Кулишев, 5. Зинков, 92. Емельянов, 23. Соколов, 7. Чуканов, 9. Низамутдионов.