Септември победи Чавдар в мач с 6 гола

0
septemvri otbor
- -

Септември в Симитли победи с 4:2 Чавдар Етрополе мач от 10-ия кръг на Югозападна Трета лига. Срещата бе много интересна с много голове,греди и червен картон.

Домакините влязоха по-добре в мача и поведоха с гол на Росен Петров,след отлична асистенция на Лъчезар Дафков. След половин час игра вратарят на Чавдар Слави Петров получи червен картон за грубо нарушение извън наказателното поле срещу Дафков. Давата отбора заформиха здраво моле,но главният съдия Иван Иванов овладя положението и вдигна жълти картони на капитаните Тодор Траянов и Николай Ботев.В последната минута на полевремето гостите пропуснаха две много чисти положения.

В началото на втората част Симеон Димитров -Симба направи 2:0. Влезлият като резерва Илиян Йорданов върна един гол за Чавдар. Две резерви записаха голове за Септември – Борис Сандев и Микаел Калу и направиха резулата 4:1. Домакините удариха и греда, а капитанът Николай Ботев вкара още един гол за Чавдар и оформи крайното 4:2.

Отбора на „Септември“ (Симитли) се включи с дарение в благотворителната кампания организирана от община Симитли и кмета Апостол Апостолов в помощ на Методи Циронков и неговото семейство, които загубиха своя дом от пожар възникнал преди няколко дни.

Бивш футболист на ЦСКА се кандидатира за кмет! Божигол и Бадема го подкрепят…