Септември порази Монтана и е на крачка от елита, Николай Дросев с фантастичен гол

0
chernomoretz septemvri sofiq (11)
- -

Септември победи Монтана като гост с 2:0 и взе важни три точки. Тимът е на крачка от директно влизане в Първа лига. Гостите откриха резултата в 16-ата минута. След бърза контраатака Жан-Пиер да Силва намери Маринов на стрелкова позиция и младокът реализира.

Срещата продължи в прилично темпо. И двете страни търсеха път към вратата на противника. По-настъпателни и енергични бяха домакините, които услено искаха поне да изравнят. Времето обаче минаваше, а резултатът оставаше непроменен.

В средата на втората част домакините удариха греда, след като резервата Илия Русинов засече центриране отдясно, но стълбът спаси гостите.

В 88-та минута имаше съмнения за игра с ръла в полето на Септември, но съдията даде изпълнение на корнер.

В последната минута от редовното време НИколай Дросев вкара много красив  нов гол за гсотите и всичко свърши.

В крайна сметка Септември взе 3 точки и е на втора позиция, която дава възможност за директно влизане в елита.