Септември с нова победа- би Гранит в мач с три дузпи

0
septemvri simitli
- -

Септември Симитли победи Гранит Владая с 3:2 пред погледите на много зрители на градския стадион в Симитли. Двубоя бе изпълнен с много интересни моменти, с три дузпи две за домакините и една за гостите.

Първата домакинска дузпа за септемврийци бе изпусната от Тодор Траянов. Домакините все пак поведоха след автогол на гостите от Владая. Набързо след това опитния футболист на септемврийци Юлий Попев извърши нарушение в наказателното поле и бе отсъдена дузпа за гостите, които реализираха за 1:1.Гостите направиха пълен обрат след две груби грешки на домакините, но в края на първото полувреме от дузпа Анатоли Лулейски възстанови равенството.

Второто полувреме след центриране на Здравко Карадачки, Лъчезар Дафков отбеляза победното попадение.

Във вчерашната футболна среща, с пропуски се отличиха Карадачки, Шанов и Иван Георгиев.

Несебър награди Трайо Грозев и Цветомир Цонков със специални награди!