Септември Симитли обърна Балкан у дома

0
septemvri simitli info
- -

Септември (Симитли) надви гостуващия му Балкан (Ботевград) с 2:1. Двубоят бе от 26-ия кръг на Югозападната Трета лига.Това бе и първа победа за отбора от Симитли във втората фаза на първенството.Стана равностоен мач, в който преобладаваше битката,но и домакините най-после показаха дух и характер. През първото полувреме гол не падна.

Случи се в 50-ата минута, когато след двойно подаване Александър Иванов изведе гостите напред в резултата. Четвърт час преди края рефера отсъди дузпа и влезлия като резерва Николай Хаджиниколов изравни. Развръзката настъпи в 86-ата минута, когато друга резерва -н еостарявящият Владислав Златинов подаде и Лъчезар Дафков реализира победното попадение.

В следващия кръг Септември гостува на Чавдар Етрополе, а Балкан приема дубъла на ЦСКА-София.