Септември Симитли с класика за купата на АФЛ

0
septemvri simitli
- -

Септември Симитли се наложи с класическото 3:0 като гост над Спартак Склаве в среща от турнира за купата на АФЛ.. Още в 10-та минута гостите реализираха гол след плътен шут от границата на наказателното поле Божидар Янков .

В 40-та минута на мача след многоходова атака на „Септември“ (Симитли), Кристиян Михайлов изведе много добре на фланга Здравко Карадачки, които центрира топката в наказателното поле и срещна ръката на футболист на домакините, като съдията Иван Донев не се поколеба и отсъди 11 метров наказателен удар. Зад топката застана Здравко Карадачки, които реализира и покачи за 0:2, така двата отбора се оттеглиха на почивката.

Второто полувреме започна с още няколко пропуска от страна на „Септември“ (Симитли), като отново страхотните намеси на вратаря на домакините, които парира няколко от ударите Красимир Великов и влезлия като резерва Иван Георгиев.

В 78-та минута на мача след много добро подаване на Шаров от десния фланг към Красимир Великов, които от своя страна отбеляза с левия крак за крайното 0:3.