Септември Симитли с първа победа за сезона

0
septemvri simitli
- -

Септември Симитли победи Славия София II с 1:0 в среща от 7-ия кръг на Югозападната Трета лига. Това бе и първа победа за сезона за момчетата на Стефан Гошев.

Първото полувреме премина под постоянен натиск на домакините , като не се увенча с гол, двата отбора се оттеглиха на почивката при резултат 0:0 Второто полувреме започвам с една промяна в състава Росен Петров бе заменен от Лъчезар Дафков .
Последваха няколко добри центрирания по фланговете , като на едно от тях Божидар Янков засече топката с глава , като тя се удари в ръката на защитник на Славия , главният съдия бе близо до ситуацията и отсъди моментално 11 метров наказателн удар . Зад бялата точка застана Тодор Траянов които отбеляза хладнокръвно за 1:0.

В следващия кръг Септември гостува на ЦСКА-София-3, а Славия-2 приема дубъла на Пирин Благоевград.