Синът на известен рапър бележи за юношите на Марица

0
MARICA U 19
- -

Отборът на Марица за юноши старша възраст победи състезаващия се в Областната група тим на Вихър (Войсил) с 4:1 в контролна среща, играна на терена в село Войсил. Съставът, воден от Красимир Иванов, отново показа добра игра и израстване и можеше да постигне още по-убедителен успех.
Още в 3-ата минута домакините поведоха, но в 10-ата Цецо Главчев, който е малкият син на бившия рапър Ванко 1, изравни. Мирослав Георгиев даде преднина на Марица в 25-ата минута след точно изпълнена дузпа. В 51-ата минута Иван Мицев покачи на 1:3, а крайното 1:4 оформи Петър Печенков в 71-ата минута.Следващата контрола на възпитаниците на Красимир Иванов ще бъде срещу Ботев U19. Срещата ще се играе в петък (15 февруари) от 14 часа на базата на “канарчетата“ в Комате