Скандал в съблекалнята на Ботев Враца на полувремето с Верея!

0
51378254 10161186457190237 3103448857334251520 n
- -

Скандал, избухнал на почивката на мача Ботев – Верея, е преобразил отбора на врачани. Вчера те разбиха тима от Стара Загора с 3:0, но макар че водеха с 1:0 в края на първата част, не изглеждаха много уверени в трите точки. Въпреки гола на Мартин Кавдански в средата на първото полувреме, до почивката гостите изпуснаха да направят пълен обрат,пише „Конкурент“.Какво са си казали на почивката треньор и футболисти – това си знаят само те, но е факт, че Ботев излезе преобразен, а попаденията на Даниел Генов и Петър Атанасов убиха интригата в двубоя още преди да е изтекъл час игра.За напрежение сред футболистите иначе признаха и Атанасов, който беше избран за играч на мача, и Сашо Ангелов. То пролича и в отношенията между Генов и Йордан Апостолов след второто попадение в срещата. Наставникът и Атанасов обаче дипломатично обясниха, че каквото се е случило, е останало зад вратата на съблекалнята.