Скука и нули на Крумовград – Етър

0
krumovgrad
- -

Крумовград и Етър завършиха наравно 0:0 в първия шампионатен мач след подновяване на първенството. И двата  тима не показаха нищо особено и равенството е справедливо. Първият точен удар в мача дойде в 13-ата минута. Серкан Юсеин получи топката на границата на наказателното поле, но изстрелът му попадна в центъра на вратата и не затрудни Мартин Величков.

В края на първата част Джеферсон Манярес получи хубав пас, който щеше да го изведе сам срещу Величков, но футболистът на Крумовград не успя да овладее топката.

В добавеното време на първото полувреме Алекс Колев свали топката към Божидар Кацаров, но ударът с глава на полузащитника се оказа неточен.

В 53-ата минута Етър стигна до най-опасното положение в мача. Ивайло Димитров изведе с пета Крум Стоянов, но изстрелът на бранителя намери десния страничен стълб на вратата на Янко Георгиев.

Няколко минути по-късно Димитров стреля с глава, но ударът му мина високо над вратата на Крумовград.

В последните минути играта се пооживи, но до гол не стигна никой от двата отбора.