Славия с шести червен картон за сезона

0
stadion slaviq 1
- -

Николай Дюлгеров стана четвъртият изгонен футболист на Славия през този сезон. „Белите“ пък вече има 6 червени картони, пише „Тема спорт“. Най-много е получил защитникът Димитър Велковски. Той три пъти е бил отстраняван от терена! С по един червен картон освен Дюлгеров пък са вратарят Антонис Стергиакис и халфът Славчо Шоколаров.

В „Овча купел“ нападателят на Черно море Исмаил Иса отбеляза шестия си гол в елита през тази кампания. Той сложи край на сухата серия на моряците, която продължи 386 минути – 6 часа и 26 минути. Предишният от варненци, който порази противникова мрежа, бе Дани Кики. Той го стори в 65-ата минута при успеха с 2:0 над Витоша Бистрица. След това моряците загубиха последователно от Локо Пд (0:1), ЦСКА-София (0:2) и Етър (0:1), преди да се наложат над Славия.