Славия завърши с победа подготовката за новия сезон

0
slaviq galin ivanov
Снимка: pfcslavia.com
- -

Славия победи Спортист Своге с 4:1 в последния си приятелски мач преди старта на Първа лига.

Славия поведе в резултата в 44-ата минута, Иван Минчев сложи топката на главата на Владимир Николов, който я насочи в близкия десен ъгъл за 1:0.

В 74-ата минута Славия отбеляза и второ попадение. Венцислав Карчев получи топката в наказателното поле и с диагонален удар покачи на 2:0.

Три минути след това Емил Стоев центрира към Тони Тасев, който с хубав шут не остави шансове на вратаря и се разписа за 3:0.

Веднага след гола Загорчич пусна юношите Любомир Костов и Васил Казълджиев, като те бяха единствените резерви, които не влязоха след почивката.

В 83-ата минута Казълджиев дори успя да вкара гол, след като получи топката в наказателното поле, залъга няколко бранители на Спортист и с удар в долния ляв ъгъл отбеляза за 4:0.

В 87-ата минута Спортист Своге получи правото да изпълни дузпа. Зад топката застана капитанът Александър Бастунов, който стреля горе вдясно и с помощта на напречната греда се разписа за крайното 4:1.