След куп пропуски: Черноморец загуби първи точки (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
atletik chernomoretz (20)
- -

Черноморец завърши наравно при гостуването си на Атлетик. В мач от Х кръг на Трета лига – Югоизток, игран на стадиона в Куклен, двата отбора не стигнаха до гол, завършвайки 0:0. Това бяха първи загубени точки за „акулите“, след като до момента имаха 9 победи от 9 двубоя. Двубоят беше излъчен на живо от KotaSport TV.

На трибуните на стадиона, освен немалко привърженици на Черноморец, да подкрепи отбора беше дошъл и председателят на УС на клуба – д-р Спасимир Иванов.

През първото полувреме Черноморец владееше изцяло инициативата. Възпитаниците на Ангел Стойков създадоха няколко чисти пред противниковата врата, от които обаче не успяха да се възползват. Веднъж и гредата помогна на домакините след удар от непосредствена близост на Емануил Манев. Атлетик отговори с една отлична ситуация, която също не успя да реализира.

Втората част се игра почти изцяло на една врата – тази на Атлетик. Пропуските обаче продължиха, като на няколко пъти топката профучаваше на сантиметри от гредите. В даденото продължение и бомбен изстрел на Тодор Чаворски бе докоснат от вратаря, след което топката „облиза“ напречната греда, излизайки в корнер.