Следващите съперници на Лудогорец не си вкараха, добър мач за Волен Чинков

0
- -

Динамо Минск и Пюник Ереван завършиха наравно 0:0 в мач от първия квалификационен кръг на Шампионската лига.

Победителят от тази двойка ще има за съперник Лудогорец или Динамо Батуми. По-рано българският шампион спечели с 3:1 у дома и изглежда много близо до продължаването в най-престижния европейски клубен турнир.

Двубоят бе ръководен от Волен Чинков. Родният съдия имаше повече работа през вторите 45 минути, когато му се наложи да покаже много жълти картони, за да охлади страстите.Иначе домакините то Беларус създадоха повечето голови положения, но така и не стигнаха до гол. Следователно ще имат тежък реванш след седмица в Армения.

Много добър мач направи вратарят на Пюник Хенри Авагян, който бе безгрешен. Той се отчете с множество ключови намеси преди почивката най-вече.

През вторите 45 минути гостите потърсиха активно гола. Арменците организираха добри нападения, от които не успяха да се възползват и нулевото равенство се запази до последния съдийски сигнал на Волен Чинков.