Сливнишки герой удари Пирин

0
slivnishki geroy
- -

Сливнишки герой победи с 3:1 като домакин Пирин (Разлог) в двубой от втория кръг на Югозападната Трета лига. Така тимът от Сливница започва с победа новия си сезон, тъй като в първия кръг почиваше. Двата тима изиграха интересен мач на стадион „Сливнишки герой“, като атаки имаше и към двете врати. С два гола се отчете Йордан Тодоров (23′ и 52′), а едно попадение за домакините вкара и Давид Димитров (85′). За гостите беше точен Димитър Атанасов (72′), който реализира изключително красив гол, който обаче се оказа недостатъчен. Срещата беше излъчена на живо по Sportal.bg.

Двата тима започнаха активно срещата и след само 3 минути игра имаше по един корнер пред двете врати. В 8-ата пък Георги Илиев стреля с глава след центриране на Христо Радков, но неточно.

В 23-ата минута обаче резултатът беше открит. Домакините получиха правото да изпълнят пряк свободен удар точно на границата на наказателното поле. С изпълнението се нагърби Йордан Тодоров, който се прекрасен удар над стената оплете топката в мрежата – 1:0.