Созопол полетя и отнесе Марица! Расистки скандал помрачи мача (ВИДЕО)

0
sozopol marica milevo
- -

Созопол победи Марица (Милево) с 3:0, изигравайки най-силния си мач през сезона. Домакините доминираха през цялото време и показаха израстване.

Първият гол падна в 27 -та минута и бе дело на Станислав Митов. В 47-та минута Валентин Иванов покачи на 2:0, а Христо Иванов даде класическа преднина на небесносините в 68-та минута.

Добрият мач бе помрачен от неприятен инцидент 12 минути преди края на редовното време. Според хора от ФК Созопол, футболист на гостите е обидил на расистка основа играча на Созопол – Серж Врехуру. Играчът на домакините поиска вербално обяснение, но бе изгонен с втори жълт картон, напълно незаслужено.

Изпълнителният директор на Созопол – Румен Димов – бе категоричен, че няма да остави случая без последствия. Очаквайте утре интервю с него по темата.