0
tomislav stipich
Снимка: cska.bg
- -

Старши треньорът на ЦСКА-София – Томислав Стипич – е вдигнал медника на трима футболисти, които взеха участие в срамния мач на „Коритото“, който беше загубен катастрофално от Спартак Варна с 0:3. Става дума за Тобиас Хайнц, Станислав Шопов и Сейни Санянг, които започнаха мача като титуляри, но бяха сменени още на почивката.

Стипич – невинен до доказване на противното

От съблекалнята на „червените“ разкриха, че Toмислав Стипич е бил бесен по време на паузата във Варна и е отправил остри критики към тима, но не е назовавал конкретни имена. После обаче хърватинът е обяснил, че е недоволен от Хайнц, Шопов и Санянг, а последните двама със сигурност ще останат на пейката за предстоящия мач с ЦСКА 1948, който ще се играе в неделя на стадиона в Бистрица.

Треньорът направи общо четири смени на почивката, но Улаус Скаршем, който също беше заменен, сякаш е минал между капките и вероятно ще започне и дербито в неделя от първата минута.

В същото време на базата в Панчарево има солидна интрига около вратарския пост. Наказанието на Густаво Бусато вече изтече и той ще има възможност да играе срещу ЦСКА 1948. В същото време обаче Иван Дюлгеров пази страхотно и блесна солидно, дори в срамната загуба от Спартак Варна. От лагера на „червените“ разкриха, че Стипич ще реши в последния момент кой да застане на вратата, а много важна роля за този избор ще има и треньорът на вратарите./ „Мач Телеграф“