Стойчо Младенов посочи големия проблем и отсече: Задъхваме се и не издържаме в определени мачове!

0
Снимка: cska.bg

Старши треньорът на ЦСКА-София – Стойчо Младенов – сподели мнението си за победата с 1:0 над ЦСКА 1948.

„Няма лесни мачове. Подходът ни беше правилен, добре се бяхме разположили на терена. Единствено, което си е наш проблем в последно време – последното докосване в завършващата фаза – винаги бъркахме. От там дойде това малко напрежение през второто полувреме. Можеше да вкараме 2-3 гола. Проблемът при нас е завършекът на атаката.

Малко или много ни затрудниха отсъствието на Кайседо и контузията на Ахмедов. Калоян още не е адаптиран към схемата на игра и към начина, по който искаме да изповядваме футбола.

Лам имаше прекалено много натоварване. Той дойде без подготовка. Не му е тежка контузията и за следващия мач ще е готов. Не зная още какво е състоянието на Ахмедов.

Важна победа, Когато ЦСКА не победи в 2 мача, казват че е в криза. Здраво сме стъпили на земята, знаем какво правим. Знаем, че във футбола и това го има – да загубиш мач, точка. При нас, откакто работим заедно, има голямо израстване. В един момент постоянството се нарушава и то от този цикъл мачове четвъртък – неделя. Задъхваме се и не издържаме в определени мачове.