Стойчо Младенов пуска срещу Царско село два състава – титуляри и резерви

0
Снимка: cska.bg
- -

Ръководството на ЦСКА-София реши да направи жест към своите привърженици и обяви свободен вход за днешната контрола с Царско село. Спарингът е от 15:00 часа на стадион „Българска армия“ и ще бъде предаван пряко по телевизия Диема Спорт. Минути преди първия съдийски сигнал ще се проведе и официалното представяне на тима за пролетния дял от шампионата. Това е и последната проверка на отбора преди старта на официалните мачове. Както е известно, в неделя (13 февруари) армейците ще изиграят отложения мач от 4-ия кръг на първенството с Локо София. Двубоят е от 16:30 часа на стадион „Васил Левски“. Очаква се Стойчо Младенов отново да пусне два различни състава, като през първата част на терена да са титулярите, а през втората резервите, пише „Тема спорт“.

По време на зимната пауза до момента червените изиграха 5 контроли, в които записаха 3 победи, 1 равенство и 1 загуба, а двубоят с австрийския Хартберг бе отложен поради лошите метеорологични условия в Турция.