Стойчо Младенов вилнял в съблекалнята!

0
Снимка: cska.bg
- -

Стойчо Младенов е вилнял сериозно в съблекалнята на ЦСКА-София на почивката на домакинството на Арда (2:1), пише „Тема спорт“. Армейците се представиха на много ниско ниво през първото полувреме на срещата, като бяха късметлии, че се оттеглиха с едва един гол пасив. Гостите играха много агресивно, бързо и офанзивно, а червените от своя страна така и не успяха да намерят отговор на представянето на противника и изпратиха едно от най-слабите си полувремена от началото на сезона.

Старши треньорът на тима Младенов е бил изключително бесен на почивката, като не е спестил нищо на футболистите си. Дългият му монолог е преминал на висок тон и с остри думи към играчите. Крясъците дадоха резултат, като възпитаниците на Младенов бяха видимо стреснати и стигнаха до изравнително попадение още в 54-ата минута, а след това и до победно. Изявите на тима бяха коренно различни спрямо първата част и червените заслужено стигнаха до успеха.

„Ако такова поведение се повтори, ще падат глави” отсече Младенов след края на срещата. „Първото полувреме бе скандално и няма как отново да го видя. От второто съм доволен, видях духа на ЦСКА. Това, че често правим обрати, е белег на характер, но никога повече не бива да влизаме така в мачовете. С такива срещи се изгражда шампионски манталитет”, заяви Младенов след двубоя.

Вчера сутринта играчите на ЦСКА-София проведоха планираната си възстановителна тренировка, като отново наставникът обърна специално внимание на изявите им срещу Арда. Бяха обсъждани и конкретни ситуации и представянето на тима в тях. Футболистите, които не взеха участие в двубоя срещу кърджалийци, пък тренираха пълноценно. Следващото занимание на армейците е днес от 17:00 часа на базата в Панчарево.