Струмска слава удари дубъла на ЦСКА-София в Банско

0
strumska slava
- -

Струмска Слава се наложи над ЦСКА-София II с 3:1 в приятелска среща, която се изигра в Банско.

Още през първата част от срещата Борислав Николов отбележи за 1:0 и даде аванс на радомирци, но „армейците” изравниха резултата минути по-късно чрез попадение на Павел Жабов, а Струмска Слава получи 11 метров наказателен удар, който бе реализиран от Стелиън Георгиев и направи резултата 2:1, който остана така до края на първата част.

През второто полувреме имаше само един гол, който бе дело на Мартин Стоилов слагайки край на възможностите на ЦСКА-София за изравняване на резултата и оформяйки крайното 3:1.

След днешната победа момчетата на Владимир Димитров се прибират от 10 дневния си лагер в Боровец и ще продължат подготовката си в Радомир, където ще изиграят последната си контролна среща срещу Рилски Спортист ( Самоков ) на 13.07.