Таланти на Черноморец удариха Динамо (Киев), сблъскват се и с Лудогорец

0
chernomoretz 2011
- -

Отборът на Черноморец, родени през 2011-а година, е на подготвителен лагер в  местността Божура, по време на който постигна престижна победа с 3:2 над Динамо (Киев) в контролна среща. Ето какво написаха бургазлии на страницата си във Фейсбук:

„Акули“,

Отборът на Черноморец, родени през 2011-а година, е на подготвителен лагер в  местността Божура. Там „акулите“ тренират усърдно под ръководството на Георги Терзиев. Младият и амбициозен наставник си е поставил високи цели, а първите резултати вече са видими.

Черноморец U14 победи с 3:2 връстниците си от Динамо (Киев) в първата си контролна среща, която е част от лагера. Пред около 300 зрители, „акулите“ поведоха през първото полувреме с гол на Даниел Йорданов от 25 метра. През втората част Мартин Михов удвои аванса на бургазлии с глава, а Павел Котенко оформи класиката в резултата. До края на мача талантите на Динамо успяха да върнат две попадения, с което бе оформено и крайното 3:2 за възпитаниците на Георги Терзиев.

След престижния успех, за „сините“ предстои още един труден тест. Те ще се изправят срещу наборите си от Лудогорец. Проверката ще се проведе на 3 август (събота), от 10:30 ч., на стадиона в Бяла.