Треньорът на Кариана не е впечатлен от ЦСКА-София: Не им отстъпвахме, а бяхме без 4 титуляра

0
pomorie kariana 52
- -

Бившият футболист на ЦСКА Веселин Великов, който в момента води Кариана (Ерден), не остана впечатлен от формата и качествата на ЦСКА-София под ръководството на Милоп Крушчич. Известно е, че ЦСКА-София победи Кариана в контрола в четвъртък с 3:1, но успехът дойде трудно в последните 20 минути, като и попадението на Али Coy падна от дузпа в добавеното време.

„Вижте, Кариана игра в този мач без четирима титуляри, а и вратарят ни се контузи. Мисля, че се представихме много достойно и не отстъпвахме много на гранда. Поведохме в резултата, вкараха ни два гола с далечни удари, а последният беше от дузпа в продължението. Ние сме млади момчета, докато „червените“ започнаха с шестима чужденци. При тях само десният бек бе юноша, а всички останали – опитни играчи и легионери“, коментира пред „Меридиан Мач“ Веселин Великов.