0
fcsb cska 1948 reqn daskalov
Снимка: cska1948.bg
- -

Отборът на ЦСКА1948 загуби  2:3 при гостуването си на ФКСБ. Тимът бе близо до продължения, но допусна фатални голове в последните минути на мача. В крайна сметка дебютантът отпада с чест от турнира за за Лига на конференциите.

В началните минути на срещата ФКСБ бе по-активният тим.

В 8-ата минута Адриан Шут прати топката във вратата на ЦСКА 1948, но попадението не бе зачетено заради засада.

В 11-ата минута Микулеску стреля с глава, а Наумов успя с върха на ръкавиците да отклони топката в напречната греда. В 25-ата минута Коман бе на добра позиция, но стреля над вратата.

В 27-ата минута ФКСБ материализира по-добрата си игра. Андреа Компаньо се справи с двама играчи на ЦСКА 1948 и подаде към Коман, който пусна пас към Дамян Джокович, а той прати топката във вратата на Наумов.

В 34-ата минута гостите имаха добра възможност – петима на трима, но Видар Йорн Кяртансон отигра доста зле. Три минути след това треньорът на ФКСБ Елиас Хараламбус трябваше да извърши принудителна смяна, след като Давид Микулеску се контузи и на негово място влезе Андрей Кордеа.

Три минути след това треньорът на ФКСБ Елиас Хараламбус трябваше да извърши принудителна смяна, след като Давид Микулеску се контузи и на негово място влезе Андрей Кордеа.

Второто полувреме започна по-добре за ЦСКА 1948. В 49-ата минута Георги Русев центрира в наказателното поле, където Педриньо не остави шанс на Търновану, за 1:1.

В 68-ата минута ЦСКА 1948 поведе на ФКСБ. След центриране на Талис Реян Даскалов стреля с глава, топката се отби в страничния стълб и влетя във вратата.

Три минути след това отново Талис центрира в наказателното поле от свободен удар, но Антонио Вутов стреля над вратата.

Четвърт час преди края на мача Александру Балуца вкара топката във вратата на Наумов, но попадението правилно не бе зачетено заради засада.

В 82-ата минута след мълниеносна контраатака и грешка в средата на терена  Джокович получи отличен пас  в наказателното поле от Балуца и технично матира Наумов.

Секунди след това Елитон проби и  върна към Бирсент Карагарен, който обаче стреля на сантиметри покрай вратата.

Румънците вкараха трети гол в първата минута на продълженията чрез Попеску и по този начин бе решено всичко.