ЦСКА 1948 не се даде на унгарския шампион

0
cska 1948 otbor
Снимка: facebook.com/fcCSKA48
- -

ЦСКА 1948 и Ференцварош не излъчиха победител в контролна среща. Проверката в Австрия завърши 1:1.

През първия половин час футболистите на ЦСКА 1948 на два пъти претендираха за дузпа, но такава не бе отсъдена.

„Армейците“ поведоха в 33-тата минута. Симеон Василев даде пас по земя отляво. Връхлитащият Педриньо пък от 14-15 метра засече в долния ляв ъгъл на вратата за 1:0.

Ференцварош изравни в 49-ата минута. Лоранд Паска нахлу в наказателното поле, преодоля Бирсент Карагарен и с прецизен удар по диагонала порази целта за 1:1.

В 66-ата минута унгарският шампион можеше да осъществи обрат, след като получи право да изпълни дузпа. Мощният изстрел от бялата точка на Мохамед Али Бен обаче разтресе напречната греда, след това и дясната и падна около голлинията, но главният съдия прецени, че не я е преминала и резултатът остана непроменен.

В 81-ата минута ЦСКА 1948 можеш да възстанови аванса си. Шут извън наказателното поле на Радослав Илиев обаче срещна горната греда.

ЦСКА 1948: 1. Петър Маринов, 19. Стив Фуртадо, 15. Симеон Василев, 14. Теодор Иванов, 31. Том Рапнуи, 39. Парвизджон Умарбаев, 28. Неделко Пишчевич, 8. Педриньо, 10. Радослав Кирилов, 9. Бирсент Карагарен, 40. Марио Илиевски;

Резерви: 33. Алекс Божев, 92. Пиер Нгуинда, 6. Радослав Илиев, 21. Емил Ценов, 7. Талис, 58. Марто Бойчев, 26. Ивайло Марков, 22. Реян Даскалов, 61. Октавио, 11. Касиано Бузон, 24. Васил Димитров, 23. Цветомир Цанев, 13. Берк Алимоллов;

ФЕРЕНЦВАРОШ: 90. Денеш Дибус, 11. Кенан Кодро, 15. Мохамед Абу Фани, 22. Миенти Абена, 24. Тосин Кехинде, 25. Чебрайлс Макрецкис, 30. Зомбор Грубер, 34. Раул Густаво, 70. Исак Папое, 77. Едгар Севикян, 99. Кристиан Рамирес.