ЦСКА 1948 превзе и Сливница

0
- -

ЦСКА 1948 спечели с 3:1 гостуването си на Сливнишки герой и продължава да е лидер в Югозападната Трета лига. Столичният отбор запази преднината си от три точки пред Хебър Пазарджик. Резултата откри Андон Гущеров, който се разписа в 23-ата минута. Тогава Михайлов получи пас отдясно, нахлу в наказателното поле и центрира към своя съотборник, който след страхотен шут от воле не остави шанс на Минев. В 42-ата минута домакините изравниха. Сибил Карагьозов центрира отляво към Иванов, който след добър удар с глава не остави шанс на Михайлов.

Радостта на Сливнишки герой не бе дълга, тъй като в заключителните секунди на първата част ЦСКА 1948 отново излезе напред след попадение на Тодор Зюмбулев. В 76-ата минута ЦСКА 1948 стигна до трети гол. Негов автор стана Хаджиниколов, който стреля от фаул и след рикошет топката посети вратата на тима от Сливница за трети път.