0
cska 1948 u17
Снимка: cska1948.bg
- -

ЦСКА 1948 нанесе двоен удар на ЦСКА-София при детско-юношеските отбори. Формацията U17 победи с 2:0, а тази до 13 години – с 1:0.

„ЦСКА спечели визитата си на ЦСКА–София с 2:0. Срещата беше отложен мач от 21-я кръг в надпреварата за юноши до 17 години. Попаденията за ЦСКА реализира Живодар Жеков, който се разписа в 65-та и 75-та минута.

Още от самото начало ЦСКА показа, че е по-добрият отбор и взе инициативата. Футболистите на Николай Панайотов създадоха доста добри положения и въпреки, че надиграха съперника си не успяха да реализират. През втората част двубоят се изнерви, а играта стана по-накъсана, но това не попречи на младите „армейци“ да реализират две попадения, които бяха дело на Живодар Жеков.

С победата ЦСКА събра актив от 46 точки на само 2 зад лидера в класирането, но „армейците“ са с цели 3 мача по-малко“, написаха от ЦСКА 1948 за успеха при U17.

„Поредно силно представяне за отбор от школата на ЦСКА

Днес най-малките от отбора до 13 години водени от Богомил Дяков и Костадин Хазуров победиха тима на ЦСКА-София с 1:0 в мач от първенството.

Точен за малките „Армейци“ беше Явор Кръстев през първото полувреме.