ЦСКА 1948 с голям шамар по Любо

0
460188963 892398289609733 58252953416118680 n
- -

ЦСКА 1948 победи Локомотив(Пловдив) като гост с 2:0 и нанесе тежък удар по наставника на смърфовете Любослав Пенев.

В 4-ата минута Евгений Сердюк навлезе в наказателното поле, но там Хорхе Сегура успя с шпагат да изчисти топката. Главният съдия Георги Давидов посочи бялата точка, но веднага след това се поправи и вдигна ръката си за засада, за която му сигнализира помощникът му.

В 15-ата минута Теодор Иванов намери Евгений Сердюк, който се справи с Тодор Павлов, а след това преодоля и вратаря Кристиан Томов, но от малък ъгъл не успя да уцели очертанията на вратата.

В 23-ата минута Радослав Кирилов надигра Тодор Павлов и Йоан Н`зи, но изстрелът му се отби в страничния стълб на вратата, пазена от Томов.

В следващите минути опасните ситуации пред двете врати липсваха.

В края на първата част Христо Иванов намери Жулиен Лами в наказателното поле, но Джонатан Перейра се намеси решаващо и се стигна до ъглов удар, след който не последва нищо опасно за дебютанта Алекс Божев.

В началото на втората част топката стигна до Радослав Кирилов до дъгата на наказателното поле и той отправи мощен изстрел, който обаче бе отразен от Томов.

Локомотив Пловдив отговори с добър пробив на Жулиен Лами, който обаче прибърза с подаването към Христо Иванов в наказателното поле.

Секунди след като се появи в игра в 66-ата минута Касиано Бузон пробва изстрел от дистанция, който обаче не бе достатъчен силен, че да затрудни Томов.

В 71-ата минута ЦСКА 1948 поведе в резултата. След двойно подаване между Бирсент Карагарен и Стив Фуртадо, вторият центрира в наказателното поле, където влезлият като резерва Марио Илиевски копна топката над Кристиан Томов за 0:1.

Три минути след това гостите можеха да вкарат втори гол, но страничния стълб на вратата, пазена от Томов, спаси „смърфовете“ от попадение.

В 78-ата минута бившият играч на Локомотив Пловдив Бирсент Карагарен вкара изящен гол с изстрел от голяма дистанция. Секунди след това Карагарен бе заменен от Емил Ценов.