ЦСКА 1948 тресна и Рапид (Букурещ)! „Армейците“ без допуснат гол в Турция

0
- -

ЦСКА 1948 победи Рапид (Букурещ) в последната си контрола от подготвителния лагер в Турция. „Червените“ се наложиха с 2:0. По този начин те приключиха престоя си в Белек с 4 победи и едно равенство, без да допуснат загуба и голова разлика 9:0.

ЦСКА 1948 поведе в 23-ата минута. Борис Тютюков вкара красив гол, засичайки от въздуха неумело изчистена топка от съперник.

„Армейците“ удвоиха аванса си в 70-ата минута. Андон Гущеров бе изведен чудесно и без колебание прати топката в мрежата за крайното 2:0.

ЦСКА 1948: Наумов, Атанасов, Тодоров, Василев, А. Александров, Сандански, Тютюков, Шоколаров, Д. Александров, Гущеров, Георгиев.

РАПИД: Александру Татару, Йонуц Войку, Богдан Маноле, Бонин Тано, Лучан Гьоге, Амир Йорза, Рарес Лазар, Саифа Алами, Антонио Шефер, Валентин Александру, Каталин Хлистей