ЦСКА 1948 удари Хебър! Чочев не спира да вкарва, Микулич предотврати разгром (ВИДЕО)

0
Снимка: facebook.com/fcCSKA48
- -

ЦСКА 1948 победи Хебър в мач от XIX кръг на efbet Лига. Двубоят се проведе на националния стадион „Васил Левски“, а „армейците“ се наложиха с 2:0. Успехът на столичани можеше да е далеч по-изразителен, ако не бяха безброй страхотни спасявания на вратаря на тима от Пазарджик – Звонимир Микулич.

Преди началото на срещата капитанът на домакините Даниел Наумов получи фланелка с номер 100 от изпълнителния директор на „червените“ Добрин Гьонов, тъй като днешният мач бе под №100 за вратаря с екипа на ЦСКА 1948.

В 27-ата минута Карагарен получи в наказателното поле и стреля от въздуха по диагонала. Топката обаче профуча на сантиметри от дясната греда.

ЦСКА 1948 поведе в 41-ата минута. Изритана напред топка стигна до Ивайло Чочев, който напредна, излезе сам срещу вратаря и с левия крак шутира покрай Микулич за 1:0.

В 51-ата минута ЦСКА 1948 по чудо не удвои аванса си. Ангел Лясков центрира отляво. Алекс Колев свали с глава към Ивайло Чочев, който засече пред вратарското поле, но над напречната греда.

В 67-ата минута Джонатан центрира отдясно. Ивайло Чочев засече с глава пред вратарското поле, но Микулич с прекрасна намеса успя да избие.

Четвърт час преди края Русев бе изведен сам срещу вратаря и шутира от въздуха. Микулич обаче с поредна страхотна проява някак изби с крак.

В 80-ата минута Октавио нанесе опасен удар, който отново бе избит от Микулич.

240 секунди по-късно Алекс Колев проби отляво, след което даде успореден пас. Чочев засече от чиста позиция от 7-8 метра, но над напречната греда.

В 5-ата минута на даденото продължение ЦСКА 1948 получи право да изпълни дузпа. От бялата точка Алекс Колев бе безапелационен за крайното 2:0.