ЦСКА-София повали Левски в дербито на дублиращите отбори

0
levski 2 dubal cska sofiq 2 dubal iulian iliev
- -

ЦСКА-София победи Левски в дербито на дублиращите отбори от IX кръг на Югозападната Трета лига. На стадион „Българска армия“ домакините се наложиха с 1:0.

Малко след като изминаха 10 минути игра, удар на Марк-Емилио Папазов бе избит в корнер от Иван Андонов спаси.

ЦСКА-София можеше да поведе четвърт час след началото на двубоя. Изстрел на Димитър Христов от фал, обаче срещна гредата.

В 28-ата минута опасен шут на Папазов бе спасен от Андонов.

В 33-ата минута изстрел от дистанция на Никола Бандев бе уловен без затруднения от Ивайло Неделчев.

В 42-ата минута Илиан Антонов нахлу вляво в наказателното поле, преодоля двама съперници и остави на Панайотов да стреля. Иван Андонов изби, но на пътя на Папазов, който обаче не успя да уцели опразнената врата, изпращайки топката над над напречната греда.

В началото на втората част Папазов засече с глава центриране на Антонов. Иван Андонов обаче улови сигурно.

В 58-ата минута „червените“ организираха бърза контраатака. Антонов напредна и подаде към Папазов, който можеше да засече в опразнена врата. Топката обаче премина зад нападателя, но пък стигна до Венцислав Иванов, който стреля без забавяне. Иван Андонов изби, но при добавката Илиан Антонов прати кълбото в мрежата. Попадението обаче бе отменено заради засада.

В 62-ата минута ЦСКА-София все пак поведе. След късо изпълнение на ъглов удар последва центриране в наказателното поле, а Георги Чорбаджийски засече с глава за 1:0.