ЦСКА-София с много важна победа на Югозапад

0
rumen trifonov
- -

ЦСКА-София III постигна домакински успех с 2:1 срещу Пирин (Разлог) в отложена среща от 5-ия кръг на Югозападната Трета лига. Това бе едва втора ,но много важна победа за момчетата на Румен Трифонов.

В 31-ата минута Благой Родов отправи удар от фаул, а след рикошет топката влетя във вратата на домакините от ЦСКА.
Домакините обаче реагираха бързо и минута по-късно Юлиан Килов с удар от точката на дузпата успя да простреля вратаря и да възстанови статуквото.

Третият тим на ЦСКА-София стигна и до пълен обрат с гол на в 71-ата минута.Светозар Евтов се възползва от нескопосана изява на противниковия страж и от близка дистанция при добавка вкара топката в мрежата.
В ситуацията стражът на Пирин (Разлог) не успя да улови топката след удар и я изпусна.

Третият тим на ЦСКА е с актив от 7 точки след този мач, докато гостите от Разлог са с актив от 6 точки. Двата тима съответно са 14-и и 15-и в класирането.В следващия 9-ти кръг Пирин Разлог гостува на дубъла на Септември, а ЦСКА-София -3 гостува на Пирин Благоевград-2.

Вихрен с класика за купата на АФЛ,треньор бележи за победата!