ЦСКА-София с най-тежка загуба в ерата „Гриша Ганчев“! Соу вече 12 часа без гол

1
Снимка: cska.bg
- -

0:3 от Йънг Бойс бе най-голямата загуба на ЦСКА-София в официален мач в ерата „Гриша Ганчев“, стартирала през лятото на 2015 година с автентичното ЦСКА.

В три поредни мача ЦСКА-София не е отбелязал гол в ЛЕ този сезон – 0:2 от ЧФР Клуж, 0:0 с Рома на „Олимпико“ и 0:3 от Йънг Бойс.

В Берн червените за първи път инкасираха попадения през първата част в ЛЕ този сезон, пише „Тема спорт“.

ЦСКА-София единствен в групите на Лига Европа този сезон е без отбелязан гол. С по едно вкарано попадение са белгийският Стандард Лиеж (група D) и азербайджанският Карабах (група I), които обаче са без точка.

Адалберто Пеняранда стана 21-ият използван футболист от ЦСКА-София в Лига Европа. 15 от играчите са чужденци, а 6-ма са българи.

Четирима футболисти на червените не са пропуснали и минута от еврокампанията – Бусато, Антов, Мазику и Coy имат пълни 7 двубоя.

Нападателят на ЦСКА-София Али Coy не се е разписвал вече точно 12 часа – 720 минути. За последно бе точен на 24 септември при 3:1 над Б36 Торсхавн. В следващите 8 мача, в които бе на терена – по 4 за първенство и Лига Европа, не успя да вкара.