ЦСКА-София спечели баража при юношите

0
d70f9df0fce2cdb1779983f8d6b2c024.image .960x720
- -

ЦСКА-София U16 победи Национал с 5:2 в реванша от плейофите за определяне на 3-4 място в Зоналното първенство и с общ резултат 6:2 нашите момчета заслужиха бронзовите медали. Двубоят се игра на базата в Панчарево.  Армейците пропуснаха няколко отлични възможности преди да поведат в 18-та минута. Тогава Георги Иванов центрира отляво, а Цветомир Цанев засече с глава за 1:0. В 22-та Марк-Емилио Папазов беше точен за 2:0, а минута по-късно гостите върнаха един гол. Цветелин Стоичков направи резултата 3:1 в края на първото полувреме. Цанев вкара втория си гол в мача за 4:1 в 50-та минута, а в 52-та Мартин Смоленски се разписа за 5:1. Национал стигна до второ попадение е 54-та. Тимът  ще участва в приятелски турнир в София на 15-16 юни, който се организира от ДЮШ на Септември. След това момчетата и треньорът ще излязат в заслужена ваканция. Догодина съставът ни ще се състезава в Елитната група до 17 години.