ЦСКА-София U14 удари Лудогорец насред Разград!

0
- -

ЦСКА-София U14 победи Лудогорец с 2:0 като гост в първия мач от 1/8-финалите за Купата на БФС.

Армейците поведоха в 10-та минута, когато Георги Христанов беше точен след шут от границата на наказателното поле. На старта на второто полувреме ЦСКА-София получи дузпа, след като Кирил Георгиев нахлу в наказателното поле и беше фаулиран в гръб. Ангел Тодоров реализира наказателния удар за 2:0. Малко след гола, вратарят на ЦСКА-София Станислав Илиев се намеси решително и опази вратата си без гол. До края на двубоя ЦСКА-София изпусна много положения. Лоренцо Борисов, Илия Димитров, Антон Илиев и Кирил Георгиев имаха шансове за попадения, но не успяха да се разпишат.

Реваншът е на 6 ноември от 11:30 часа на терена във ВТУ „Тодор Каблешков“.

Стартов състав на ЦСКА-София: Станислав Танев (в), Мануел Михайлов (к), Ангел Тодоров, Светозар Евтов, Александър Благовестов, Алексей Раданов, Кирил Георгиев, Алексей Симов, Георги Христанов, Антон Илиев, Александър Кожухаров

Резерви: Никола Златинов (в), Милен Георгиев, Мартин Цветков, Димитър Христов, Илия Димитров, Лоренцо Борисов, Кристиан Василев

Треньори: Калоян Генов и Калоян Георгиев