ЦСКА-София зацикли сериозно с вкарването на голове! Основен футболист набързо натрупа картони

0
cska otbor
Снимка: cska.bg
- -

ЦСКА-София не се разписа в шести двубой от началото на сезона. Досега армейците са стигали до гол само в 4 от 10-те си мача.

Армейците загубиха с 0:1 за четвърти път през кампанията. Преди поражението от Септември, тимът отстъпи с този резултат и на Лудогорец в Разград и Славия и Ботев Пловдив на „Васил Левски“. Това е и единственото цифрово изражение, което се е повтаряло повече от веднъж в мачовете на тима.

Християн Петров не бе пропускал нито минута от първите 6 мача на ЦСКА-София през сезона, но остана неизползвана резерва в 4-те двубоя между двете паузи в първенството за срещи на националните отбори. Въпреки това защитникът получи повиквателна от Илиан Илиев.

Александър Томаш предприе тактически смени на почивката във всеки от последните 4 мача на ЦСКА-София – срещу Локо Сф, Берое, Черно море и Септември.

Илиан Илиев-младши все още не е играл повече от едно полувреме с червената фланелка. Той започна като титуляр и бе заменен на почивката срещу Берое и Септември, а влизаше от пейката за старта на второто полувреме срещу Локо Сф и Черно море.

Джеймс Eтo’o получи втори жълт картон, откакто е футболист на ЦСКА-София, а има и още един на сметката си в първенството с екипа на Ботев Пловдив. При следващо официално предупреждение той вече ще е застрашен от наказание за натрупани провинения./ „Тема спорт“