В атрактивен мач с 6 гола: Созопол повали Сливен с попадения в края (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
sozopol sliven (11)
- -

Созопол победи Сливен в контролна среща. На „Арена Созопол“ домакините се наложиха с 4:2. Мачът бе излъчен на живо от KotaSport.com.

„Небесносините“ поведоха след половин час игра, когато Жечко Йорданов бе точен с глава. В 53-ата минута Богослав Петков вкара много красив гол, след като с удар по диагонала от наказателното поле не остави шанс за реакция на вратаря.

Последваха силни минути за гостите, които с попадения в 60-ата на Димо Бакалов и 64-ата на Иван Стоянов успяха да изравнят.

Развръзката дойде в самия край на срещата. В 89-ата минута, с второто си попадение в мача, Богослав Петков отново даде аванс на домакините. Във 2-ата минута на даденото продължение пък Христомир Иванов оформи крайното 4:2.