0
Valentin Iliev
Снимка: facebook.com/fcCSKA48
- -

Треньорът на ЦСКА 1948 – Валентин Илиев – съхрани силите на фланговите нападатели Радослав Кирилов и Бирсент Карагарен за реванша от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите срещу Будучност. Столичани спечелиха първия двубой на „Васил Левски“ с 1:0. Ответният двубой в Черна гора е в четвъртък, 1 август, от 22:00 часа. Кирилов изгледа от трибуните на стадиона в Бистрица вчерашното равенство срещу новака в елита Спартак Варна, докато Карагарен все пак се появи на терена през второто полувреме.

Илиев: Не искам да говоря за съдийството, защото може после да съжалявам

Интересното е, че Валентин Илиев бе принуден да направи рокада преди самия мач. Контузия на загрявката получи крайният защитник Стив Фуртадо, който бе вписан в стартовия състав. Вместо него обаче се наложи да стартира Пиер-Даниел Нгинда.

Днес ще стане ясно дали Фуртадо ще бъде на разположение на Валентин Илиев за гостуването на Будучност. Ако той не може да играе, то най-вероятно отново Нгинда ще стартира. Опция е и Рапнуи./ „Тема спорт“

Томаш иска футболист на ЦСКА 1948 в Спартак (Вн)