Върба: Дано се срещнем пак в Шампионска лига! Не може да допускаме толкова евтин гол

0
Снимка: ludogorets.com
- -

Старши треньорът на Лудогорец – Павел Върба, сподели мнението си за загубата от Интер с 1:2.

„Изиграхме добър мач. Поведохме. Държахме се добре на терена, имахме добри възможности. Изиграхме много добър мач. Съжалявам много, недопустима грешка при втория гол, с който противникът ни поведе при няколко секунди до края на полувремето. През второто полувреме продължихме да държим ниво, играхме добре, атакуващо, имахме ситуации. Единственото, което ни липсваше, беше втори гол.

Това, че поведохме, беше много важно за нас. Помогна ни много. Като цяло вторият гол реши нещата. Не може да допускаме толкова нелеп, евтин гол. Интер заслужено продължава. Ние играхме достойно. А днес направихме много повече, отколкото в първия мач.

Съжаляваме, че отпадаме, но играхме срещу един от най-добрите отбори в Европа. Ще съм щастлив, ако се срещнем през следващия сезон в Шампионска лига“, коментира Върба.