Веско Великов: Направихме голяма крачка към промоция в Първа лига(ВИДЕО)

0
Kar1Mon1c

Наставникът на Етър Велико Търново – Веселин Великов, остана много доволен от категоричната победа над Миньор в дербито от Втора лига. Специалистът сподели след 3:0 на „Ивайло”, че тимът му до голяма степен си е гарантирал третото място в крайното класиране.
„Този мач беше от изключително значение за нас. Записахме победа, дръпнахме шест точки на Миньор. До някаква степен си гарантираме третото място. Имаме още 13 финала и трябва да вземем максимално много точки”, коментира Великов.

„Първото полувреме беше равностойно, но футболът се играе 90 минути. Поговорихме си с момчетата на почивката и направихме нужните промени. Късмет имаше при първия гол. Вкарахме обаче три гола, пропуснахме още и момчетата имат право да празнуват.

Както играхме през втората част, така трябва да играем винаги.. Така искам да играем и занапред. За мен най-важното е да трупаме точки. Имаме 13 мача до края и се надявам да спечелим повече точки от нашите конкуренти”, завърши Веселин Великов.

Етър отнесе за едно полувреме Миньор в дербито на Втора лига (ВИДЕО)