Вихрен би Септември в мач с 3 дузпи и 2 червени картона

0
vihren dzhek
- -

Отборът на Вихрен се наложи над Септември Симитли с резултат 2:1 в мач от 3-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Още в 17-а минута главният съдия показа червен картон на Даниел Кикиоуо и остави отбора на Николай Николов-Чезето с 10 души на терена.

В 35-а минута Методи Костов откри резултата, след изпълнена дузпа и точен удар от бялата точка. Само 4 минути по-късно главният съдия отсъди дузпа и за домакините, които обаче пропуснаха шанса си да изравнят,след пропуск на капитана Тодор Траянов. В 45-а минута Септември изравниха след нов 11-метров наказателен удар в тяхна полза.

В самия край на мача зелено-белите отбелязаха второ попадение в мача дело на дебютанта Дмитро Сидоренко след центриране от ъглов удар.В мача имаше много нерви и два червени картони.