Вихрен бие като гост с гол в 35-тата секунда

0
vihren dzhek
- -

Вихрен Сандански победи с 4:1 при гостуването си на последния Гранит във Владая, в среща от 11-ия кръг на Югозападната Трета лига. Наставникът на гостите Николай НиколовЧезето не можеше да разчита на трайно контузените Костадин Котев,Марио Евтимов,Александър Якимов и Томи Костадинов в този мач.

След успеха си днес Вихрен са трети с 22 точки, а техният опонент е твърдо последен 19-ти със само 2 точки. Това бе и 7-ма победа от началото на първенството за отборът от Сандански.

Още в 35-а секунда Антон Карачанаков откри резултата. В 14-а минута Калоян Тодоров увеличи преднината за зелено-белите след пас на Даниел Пехливанов. Атаките пред вратата на домакините не спряха и след корнер Методи Костов направи резултата 0:3.В 32-а минута Костов се възползва от грешка в защитата на домакините и асистира на Карачанаков за втория му гол за 0:4.
Силите на домакините стигнаха само за почетен гол,дело на Люцкан Люцканов. През втората част в игра за гостите влезе и 16-годишният талант Дани Манолев В следвашия кръг Вихрен приема Ботев Ихтиман, а за Гранит предстои гостуване на Банско.