Вихрен загуби първи точки у дома

0
vihren loko sf 2
- -

В мач от 9-ия кръг на Югозападната Трета лига  Вихрен Сандански и Септември Симитли завършиха 1:1. Това бяха първите загубени точки от Вихрен у дома, а Септември пък е един от двата отбора без загуба в групата. Другият е  лидерът Миньор Перник.Първият гол в мача падна в 33-ата минута, когато капитанът на домакините Вальо Георгиев реализира дузпа. В 51-ата минута след центриране отляво в наказателното поле на домакините Ивайло Иванов-Папен скочи над всички и с глава изпрати топката в мрежата зад Симеонов за 1:1. И пред двете врати през двете части на двубоя имаше доста сериозни пропуски, което бе причина мачът да завърши съвсем справедливо наравно. Във временното класиране Вихрен е втори с 20 точки, но вече на цели 5 зад Миньор Перник. Септември пък вече е на 4-та позиция с 16 точки, но и мач по-малко от конкурентите за първите места в класирането.